16. septembrī VSAC Kurzeme filiālē “Iļģi” viesojās ciemiņi no Japānas un Holandes, kuri ir no starptautiskā tīkla Port Journeys, kas mākslinieciskā sadarbībā apvieno ostas pilsētas.
Liepāja 2027 – Eiropas kultūras galvaspilsēta savā programmā iekļaus daudzveidīgas, iekļaujošas kultūras aktivitātes sadarbībā ar starptautiskiem māksliniekiem un organizācijām, tostarp sociālos aprūpes centros. Ciemiņi bija ieradušies , lai iepazītos ar brīvā laika pavadīšanas iespējām centrā. Kādas radošās nodarbības apmeklē centrā dzīvojošie ļaudis. Īpaši viņus interesēja keramikas nodarbības.
Ciemiņi tika izvesti ekskursijā pa aprūpes centru un atbildēts uz uzdotajiem jautājumiem. Savukārt ciemiņi mums pastāstīja par to kā viņu valstīs tiek organizētas brīvā laika pavadīšanas iespējas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.
Paldies, ka uz mirkli bijāt klātesoši mūsu centrā!