Notikumi filiālēs
Ģimenes diena 2023

Roku uz sirds liekot

Ar prieku es varu teikt,

Ka pasaulē visdārgākais

Kas vien var pastāvēt,

Ko var viegli pazaudēt,

Bet mīlēt nekad nepārstāt.

Viss ko varu iegūt ir

Kopā ar viņiem laimīga būt.

Priecāties par šo mirkli, par šo dzīvi,

Ko pavadu kopā ar ģimeni – ik brīdi.

Tas nav darbos izdarāms,

Tas nav vārdos aprakstāms

Cik laimīga esmu ar viņiem kopā es

Uz šīs lielās pasaules.

04.08.2023. VSAC ”Kurzeme” filiālē ‘’Aizvīķi’’ tika organizēti ģimenes svētki. Šogad par vēlamo tematiku bijām izvēlējušies jūras svētkus.

Uz šo dienu tika aicināti mūsu klientu tuvinieki, lai kopīgi pavadītu sirsnīgu, jautru un neaizmirstamu šo vasaras dienu. Pasākuma ietvaros kopīgi vārījām un ēdām uz ugunskura gatavotu zivju zupu. Cienājāmies ar dažādiem gardiem labumiem, ko mums bija sagādājuši mūsu atbalstītāji.

Darbojās radošas darbnīcas, jautras atrakcijas, notika sacensības jūras stila tematikā. Pasākuma organizēšanā tika pieaicināti , Jūras spēki, Jūras novērošanas un sakaru dienests, kuri prezentēja savu formas tērpu, ekipējumu ar kuru ir jāizdzīvo mežā, prezentēja automašīnu, kura aprīkota ar izsekošanas radaru. Par svētku koncertu rūpējās - “Zēni no kultūras nama“ (Vaiņode). Sakām Lielu Paldies mūsu atbalstītājiem: Mans Rimi, Kurzemes Gaļsaimnieks, Maiznīca Priekule. Jūras spēki, Jūras novērošanas un sakaru dienestam un “Zēniem no kultūras nama“ (Vaiņode).

Milzīgu paldies vēlamies sacīt arī ikvienam tuviniekam, kurš atrada laiku un iepriecināja mūsu sirdis ar kopā būšanas prieku!