Iļģi” iemītnieki kopā ar darbiniekiem devās izbraukumos un ekskursijās

Pasaule ir kā grāmata. Tie kas neceļo lasa vien grāmatas pirmo lapaspusi…

Pagājušās nedēļas trešdienā un ceturtdienā VSAC Kurzeme filiāles “Iļģi” iemītnieki kopā ar darbiniekiem devās vairākos emociju un piedzīvojumu pilnos izbraukumos un ekskursijās.

Trešdienas rītā aprūpes centra iemītniekiem bija iespēja doties ikgadējā ekskursijā. Šogad apmeklējām un izbaudījām Talsu kalnaino vecpilsētu, Dundagas eksotisko dzīvnieku parku, Lībiešu saietu namu Kolkā, kā arī apmeklējām Kolkas ragu, lai redzētu kā saplūst kopā Baltijas jūra ar Rīgas jūras līci.

Savukārt tās pašas dienas pēcpusdienā daļa centra iemītnieki kopā ar darbiniekiem devās nelielā izbraukumā uz Liepājas ziemeļu molu un jau  nākošajā rītā bija iespēja apmeklēt Mini Zoo Atomi.

Emociju un prieka asaru pilna diena bija 24. augusts, kad daļa mūsu centra iemītnieki no Ukrainas devās uz VSAC Zemgale, filiāles “Jelgava” organizēto sadraudzības pasākumu par godu Ukrainas Neatkarības dienai. Tā bija atkal satikšanās ar saviem draugiem un paziņām, ar kuriem pusotru gadu nebija iespējas tikties mūsu centra ukraiņu iemītniekiem ( sākoties karam Ukrainā uz Latviju tika atvesti no internāta cilvēki ar īpašām vajadzībām, kuri savu mājvietu patreiz ir raduši daļā aprūpes centru Latvijā) . Visus sabraukušos viesus ar skaistu koncertu iepriecināja Ukrainas biedrības kolektīvs “Džoerelo”.

Iļģi” iemītnieki kopā ar darbiniekiem devās izbraukumos un ekskursijās
Iļģi” iemītnieki kopā ar darbiniekiem devās izbraukumos un ekskursijās