Jaunumi

"Ir divas rudens skaņas, ko nav iespējams sajaukt ar citām. Pār ielām vēja pūsto lapu steidzīgā čaboņa un uz dienvidiem lidojošā gājputnu kāša priecīgās klaigas."( Hels Borlands)

Rudenīgi saulainā dienā filiāles “Iļģi” interešu pulciņa audzinātājs Imants Liepiņš devās uz Grobiņas bibliotēku, lai kopā ar Grobiņas mākslinieci un dizaineri Initu Beihmani iekārtotu aprūpes centra iemītnieka Normunda Minajeva personālizstādi.

Normunds savu brīvo laiku piepilda gleznojot. Īpašu iedvesmu turpināt gleznot, Normunds guva piedaloties aprūpes centru rīkotajā mākslas plenērā Mēmelē , kur Normunda darbs tika novērtēts ar atzinību. Un prieku gleznot nav apslāpējis arī šis laiks, kad arī Normundam, diemžēl, jāsamierinās ar dzīvošanu tikai aprūpes centra teritorijā.

Normundam vislabāk patīk gleznot ainavas un radīt liela izmēra darbus. Glezno Normunds akrila un guaša tehnikā.

Šogad, vēl pirms ārkārtas situācijas pasludināšanas valstī, Normunds paspēja sarīkot savu darbu izstādi gan savās mājās “Iļģos”, gan VSAC “Kurzeme” filiālē “Gudenieki”.

Vēlamies īpašu paldies pateikt Grobiņas bibliotēkas vadītājai Irinai Ernstsonei par sirsnīgo uzņemšanu , kā arī Grobiņas māksliniecei un dizainerei Initai Beihmanei par palīdzību izstādes iekārtošanā.