Jaunumi
Klejojošais kauss – 2020-2022

Pēc divu gadu ilgas pauzes jūlija mēnesī noritēja ikgadējais pasākums “Klejojošais kauss – 2020-2022’’ , kas pulcē Valsts sociālās aprūpes centru dalībniekus no visas Latvijas.

Tradicionāli “Klejojošo kausu” ik gadu organizē kāda no centru filiālēm, ko nosaka izlozes kārtībā. Šogad pasākumu organizēja VSAC “Kurzeme” filiāle “Liepāja”. 

Pasākuma galvenais mērķis ir ar sportiskām un radošām aktivitātēm  pilnveidot, attīstīt, sekmēt un veicināt cilvēku ar garīga un fiziska rakstura traucējumiem aktīvu un veselīgu dzīves veidu, savstarpēju sadraudzību un integrāciju sabiedrībā.  Pasākuma norises vietu – labiekārtotu, plašu un lielisku stadionu atvēlēja Liepājas Raiņa 6.vidusskola. Visas dienas garumā dalībnieki varēja iesaistīties ne tikai sportiskās aktivitātēs, bet arī radošajās un baudīt ekstrēmas un interesantas izklaides – boksa paraugdemonstrējumus no sporta kluba CF Liepāja, Viking Trial motociklu lēcienus, vizināšanos ar Liepājas Zemessardzes 44. kājinieku bataljona militāro transportu un citas izklaides.

Šogad uzvarētāja kausu saņēma VSAC “Latgale” filiāle “Mēmele” , bet izlozes kārtībā nākošā gada “Klejojošais Kauss” organizētāji būs VSAC “Rīga” filiāle “Ezerkrasti”.

Sirsnīgus PALDIES vēlamies pateikt visiem atbalstītājiem un pasākumā iesaistītajiem!  Kopā varam paveikt daudz labu darbu!  

Klejojošais kauss – 2020-2022