Aizlūst balss, acīs sariešas asaras, sajūsmā un pateicībā gavilē sirds, kad piedzīvojam līdzcilvēku siltumu un dāsnumu! 20. un 21. decembris VSAC “Kurzeme” filiālē “Iļģi” dzīvojošiem ļaudīm nesis lielu prieku, ko sagādā mūsu līdzcilvēki, kuriem sirds ir īstajā vietā un atvērts skats uz pasauli, lai ieraudzītu un atbalstītu tos, kuriem slimība liedz pašiem gādāt par priecīgiem brīžiem savā dzīvē.

20. decembrī aprūpes centrā “Iļģi” viesojās četri motoklubi – Vētras Putni MC, Mcc Libava, Tommy Guns MC, Grobiņas moto klubs - “Viking Trial”, kuri bija atveduši līdz arī divus ļoti inteliģentus suņus ar viņu saimniecēm Gražinu Ļesunu un Līviju Sproģi. Motoklubu dalībnieki mūsu cilvēkiem sagādāja krāšņu un trauksmainu, adrenalīnu uzdzenošu, šovu ar motocikliem un aizkustinošus sunīšu priekšnesumus, noslēgumā pasniedzot ar lielu mīlestību un rūpību sagatavotas gaumīgas saldas dāvaniņas katram no mūsu iemītniekiem.

21. decembris sagādāja vēl vienu elpu aizraujošu notikumu - atkaltikšanās Liepājas Valsts 1.ģimnāzija, kur mūs, kā katru gadu, gaidīja milzīgs, tiešām MILZĪGS, skaits skaisti iesaiņotu dāvanu, ko sarūpējuši skolas audzēkņi kopā ar vecākiem un viņu pedagogi. Un no visām šīm dāvanām ir jūtams svētku starojums, ko dāvinātājs ir vēlējies svētkos nodot mūsu cilvēkiem un iepriecināt viņus ar noderīgām lietām sadzīvei, laika īsināšanai un saldiem tējas brīžiem. Cik jauki, ka skola nodrošina ne tikai uz kompetencēm, bet arī uz vērtībām balstītu izglītību, iedibinot šādas tradīcijas.

Vissirsnīgākā pateicība Jums visiem par prieku mūsu cilvēku acīs un sirdīs! Lai Jums un Jūsu mīļajiem laba veselība un gaiši svētki!