Jaunumi

22.06.2022. svētku ielīgošana VSAC “Kurzeme” filiālē “Iļģi” turpinājās varen skaļi uz atraktīvi. Par to parūpējās motoklubs Tommy Guns MC & draugi sadarbībā ar motoklubiem Vētras Putni MC, WEST COAST LINERS MC, Verum Bellators MC Latvia. Motoklubu biedri visus, kuri vēlējās, gan aprūpes centra iemītniekus, gan darbiniekus, izvizināja ar dažādiem motocikliem, arī ar retro Java. Kuram bija grūtāk uzrausties uz motocikla, varēja pavizināties ar @Kristiana Salinieka vadītu retro auto.

Pasākumu vēl aizraujošāku padarīja SIA “Dzirnas-K” starptautiska mēroga suņu skolas pārstāve Agnese Kļava un brīvprātīgo suņu īpašnieku biedrības Helper Latvia Dienvidkurzemes atbalsta grupas aktīvistes Līvija un Gražina ar sunīšu – vācu medību terjera un japāņu akitas paraugdemonstrējumiem.

Bez visa minētā, vēl viens pārsteigums – aprūpes centra sētā, Dzintras Blūmas vadībā, iesoļo poniji no Paplakas, kuri arī ir gatavi demonstrēt dažādas prasmes.

Pasākuma noslēgumā visi kopā devās pie svētku galda, ko bija sarūpējuši motobraucēji, un baudīja jauku piknika atmosfēru.

Prieks mūsu aprūpes centra iemītnieku acīs un sirdīs bija neizmērojams. Sajūsmu stāsti par piedzīvoto nebeidza rimties. Mēs sakām visbaltāko PALDIES visiem pasākumā iesaistītajiem mūsu labvēļiem. Tas ir tik skaisti, ka Jūs spējat savu hobiju pacelt citā līmenī un iepriecināt tos, kuri citādi nekad nepiedzīvotu tās emocijas, kuras Jūs viņiem dāvājāt.