Notikumi filiālēs
Āboli rakstu rakstos 3

Septembra sākumā mūsu darbnīcu čadīgās darbinieces Dina, Inita un Inta kopā ar centra iemītniekiem bija noorganizējušas Radošo pēcpusdienu ar nosaukumu “Āboli rakstu rakstos“. Ciemos bija ieradusies pati Pepija Garzeķe, kura stāstīja aizraujošus stāstus par āboliem un ēdelīgajiem tārpiņiem. Tad kopīgi no āboliem tika veidotas  dažāda veida mandalas un nobeigumā protams, ka neizpalika ballīte ar jestrām dejām.

Visu septembra mēnesi zālē mūs priecēja centra iemītnieces Arnitas Zosinas personālizstāde par kuru ļoti priecājās īpašais ciemiņš no Rīgas Juris Jope, kurš sniedza neizmirstamu koncertu mums visiem. Vēl mūs ar koncertu priecēja duets “Sandra“, kur jau no pirmās dziesmas jautrā deju virpulī laidās visi centra iemītnieki.

Pie mums arī ciemojās Ceļojošais leļļu teātris “Maska, kuru mums dāvināja Dienvidkurzemes novada dome, par ko arī sakām lielum lielo paldies!

No septembra mēneša esam atsākuši izglītojošās nodarbības, kurās iepazīstamies ar Latvijas ievērojamām personībām. Šis mēnesis bija veltīts “Jānim Streičam – 85 “.

29 . septembrī visi kopā svinējām Miķeļdienu un nākamā dienā pie mums ieradās ciemiņi no Liepājas diakonijas centra lai novadītu centra iemītniekiem svētbrīdi…

PS. Paldies visiem kas dzīvi centrā veido interesantāku un krāsaināku…