Sabiedriskā transporta saraksts
Karte

Lai nodrošinātu iekļūšanu filiāles ēkā, personām, kas pārvietojas riteņkrēslā vai apmeklētājiem ar bērnu ratiņiem, vārti dienas laikā ir atvērti un iekļūšana pa tām ir ērta. Mazo vārtu platums uz uzbrauktuvi gājēju celiņā ir 93 cm platas. Gājēju celiņš ved līdz pat galvenās ieejas durvīm. Durvju platums ir 120 cm platas, pie durvīm un vārtiem zvanu pogu nav.
24 stundas filiālē dežurē ēkas dežurants, kurš redz monitorā pie vārtiem filiālei nepiederošas personas. Izvērtējot situāciju ēkas dežurants iziet pretī ciemiņam un to pavada līdz gala mērķim.
Filiālē liftu un pacēlāju nav, jo ēkai ir 1.stāvs. Filiāle var nodrošināt ar ratiņkrēslu un staiguli.
Lai nodrošinātu drošu pārvietošanos personām ar redzes traucējumiem, filiāles ēkā grīdas līmeņu maiņas vietas ir marķētas ar kontrastējošu krāsu.
Invalīdiem ar kustību traucējumiem ir pieejama speciāli aprīkotas labierīcības.
Filiālē pārtinamo galdu nav, bet ir iespēja nodrošināt atsevišķu telpu , kur klientam var nodrošināt intimitāti. Personām ar invaliditāti ir pieejama plaša auto stāvvieta pie pašiem filiāles vārtiem.

Vides pieejamība VSAC “Kurzeme” filiālē “Gudenieki”Vides pieejamība VSAC “Kurzeme” filiālē “Gudenieki”  Vides pieejamība VSAC “Kurzeme” filiālē “Gudenieki”